Skip to main content

Yardım Merkezi

Ürün Küçük / Büyük Geldi Nasıl Değiştirebilirim?

Değişim talebine istinaden gönderim sürecini başlatmak için [email protected] mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsin.

Ürünü Nasıl İade Edebilirim?

Satın almış olduğun ürünlerini iade etmek için özel iade koşullarımıza uymanızı bekliyoruz. Siparişin ile birlikte sana ulaşan ürünler özel iade koşullara uygun olduğunda herhangi bir Aras Kargo Şubesine giderek ürünü aşağıdaki bilgilerle iade amaçlı teslim edebilirsin: Müşteri numarası: 2407157154551133

Ürünleri Nasıl Değiştirebilirim?

Online mağazamızdan yapacağın alışveriş sonrasındaki değişim taleplerini en doğru şekilde yönetebilmek için özel şart ve koşullarımıza uymanızı bekliyoruz. Bununla birlikte değişim şart ve koşullarına uyulması durumunda değişim için ürünleri tarafımıza gönderebilmeniz adına sizinle kargo şirketine ait iade kodu paylaşırız. Satın almış olduğun ürünleri belirli sebepler dolayısıyla bir başkası ile değiştirmek istersen bu mümkün. Değişim talepleri özel koşullara tabii tutulacaktır. Joymomento olarak geleceği önemsiyor ve işletmemizde minimum karbon salınımına dikkat ediyoruz. Bunun için, kargo gönderim süreçlerini minimum aşamada tutarak karbon salınımına en uygun kurallara göre hareket ediyoruz. Değişim talepleri belirli bir kargo ücreti karşılığında gerçekleşmektedir. Bu ücret, kargo gönderim şirketlerinin bizler için sunmuş olduğu özel gönderim fiyatlarlarına tabiidir.

Kargom ne zaman elime ulaşır?

Kargo, sipariş tarihin üzerinden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Ürünler Kararma Yapar mı?

Ürünlerinizi düzenli olarak temizler ve takı bakımını yaparsanız uzunca süreler kullanarak kararma probleminin önüne geçebilirsiniz

Ürünler hangi malzeme ile yapılıyor?

Ürünlerimiz 3 farklı kategoriden oluşmaktadır ve kullanılan malzemeler bu kategoriye göre değişim göstermektedir. 925 Kategorisine ait tüm ürünlerimiz tamamen 925 gümüşten üretilmiştir. Altın ve Gümüş kategorisindeki tüm kolye zincirleri 925 gümüşten üretilmiştir. Kolye uçları ve yüzükler Pirinç materyalinden üretilmektedir. Pirinci profesyonel kaplama yöntemleri kullanarak altın veya gümüş ile kaplamaktayız.

Üretimi nerede yapıyoruz?

Joymomento ürünleri İstanbul Tarihi Kapalı Çarşıda üretilmektedir. Başından sonuna kadar her aşama kendi alanında uzman usta zanaatkarlar tarafından özenle yapılmaktadır.

Neden Joymomento?

Joymomento, Joy ve Moment kelimeleri bir araya getirilerek ortaya çıkmıştır. Moment kelimesinin sonundaki “O” harfi ise Akdeniz ikliminin rüzgarları esen İtalya’nın İtalyanca kelime eki olduğu için benzersiz bir imzadır. “Joy” kelimesi bizim için ilhamı temsil etmektedir ve “Moment” kelimesi ilhamdan hareketle orataya çıkartmak için uğraş verdiğimiz süreçle birlikte hayata geçirmektir.