Skip to main content

Gizlilik Politikası

JOYMOMENTO müşteri şirketlerimizin bize sağladığı her türlü kişisel verinin Kişisel Verilerin Korunması Genel Yönetmeliği uyarınca korunmasını ve gizliliğini garanti eder.

Müşteri şirketlerimiz veya personeli tarafından sağlanan tüm veriler, JOYMOMENTO’nun sorumluluğu altında oluşturulan ve tutulan otomatik bir kişisel veri dosyasına dahil edilecektir. kullanıcılar tarafından talep edilen hizmetleri sağlamak için esastır.

Sağlanan veriler, Kişisel Verilerin Korunması Genel Yönetmeliğinde belirtildiği şekilde kullanılacaktır, bu anlamda JOYMOMENTO yasal olarak gerekli koruma seviyelerini benimsemiştir ve herhangi bir kayıp, yanlış kullanım, değişiklik veya üçüncü şahısların yetkisiz erişimini önlemek için tüm önlemlerden yararlanmaktadır. Yine de kullanıcı, internetteki güvenlik önlemlerinin ihlal edilebileceğinin farkında olmalıdır. Uygun şirketlere kişisel verilerin sağlanması durumunda, kullanıcı bu tür veriler, dosyanın amacı ve vekilin adı ve adresi hakkında açıkça bilgilendirilecek ve böylece buna kesin olarak rıza gösterebilecektir.

Genel Veri Koruma Kaydı hükümlerine uygun olarak, kullanıcı erişim, değiştirme, iptal/kaldırma, itiraz, sınırlama veya taşınabilirlik haklarını takip etme hakkına sahip olacaktır. Bunun için bizimle [email protected] adresinden veya e-posta yoluyla iletişime geçmesi gerekecektir.