Skip to main content

Hizmet Koşulları

Gönderim Politikası

Ertesi gün sabah 10:00’a (GMT+3) kadar alınan tüm siparişleri hazırlamayı taahhüt ediyoruz.
Önemli not *: Kara Cuma ve Noel sezonunda kurye şirketlerinin yoğunluğu nedeniyle, bazı gönderilerde teslimatta hafif bir gecikme yaşanabilir. Siparişiniz makul bir sürede teslim edilmediyse lütfen bizimle iletişime geçin.

Mevcut durumda sadece Türkiye içi gönderim sağlıyoruz. Aşağıda, her Türkiye içi kargo gönderimine karşılık gelen maliyetlerin ve nakliye türlerinin ayrıntılarını bulacaksınız.
Siparişiniz gönderildikten sonra teslimat adresinde değişiklik yapmak istemeniz durumunda en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gönderim adresinin değiştirilmesi, varış noktasına bağlı olarak ek bir ücrete tabi olacaktır.

Türkiye’yi içini kapsayan tüm gönderilerde, tüm siparişlerimizin teslimatından ve nakliyesinden sorumlu olan kurye şirketi Yurtiçi Kargo’dur.
Siparişinizi gönderdiğimizde, takip etmeniz için bir bağlantı içeren bir e-posta alacaksınız. Devamsızlık durumunda, haberci tercihlerinize en uygun zamanı ayarlamak için sizinle iletişime geçecektir.

İade Politikası

JoyMomento, müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Satın alma işleminizden tamamen memnun kalmazsanız, ürününüzü/ürünlerinizi Hediye Kartı için iade edebilirsiniz.

İade yapmak için aşağıdaki koşulların yerine getirilmesi gerekir:• İadeler, teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapılmalıdır.• İade edilen ürün(ler) giyilmemiş ve eksiksiz olmalıdır.• Müşterilere ilk nakliye masrafları için geri ödeme yapılmayacaktır.
Ürünler teslim alındıktan ve kontrol edildikten sonra, iade edilen ürünler için geri ödeme yapılacaktır. Bir değişim yapılıyorsa, müşterinin mağaza kredisi kullanarak istenen ürünü satın alması gerekecektir.

İade nakliyesi sırasında kayıp veya hasar riskinden sorumlu değiliz.
İade veya değişim konusunda daha fazla yardım için lütfen BİZE ULAŞIN 🙂 adresinden bizimle iletişime geçin.

Garanti Koşulları

Tüm ürünlerimiz siparişin teslim tarihinden itibaren 1 yıl garantilidir. Garanti, yalnızca üretim hatasının olduğu ve hasarın yanlış kullanımdan kaynaklanmadığı durumlarda geçerli olacaktır.

Her durumda, hasarın parçaların yanlış kullanımından kaynaklanıp kaynaklanmadığını ayrıntılı olarak inceleyeceğiz. Mücevherlerinizi mükemmel durumda tutmak için Mücevher Bakım Kılavuzumuzu ziyaret edin.
Bize Ulaşın 🙂

Garantinin yürütülmesini talep etmek için bizimle iletişime geçin 🙂
E-posta: [email protected]