Skip to main content

Hizmet Koşulları

Gönderim Politikası

Siparişlerinizi 1-3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim etmeyi ve ertesi günün sabahı saat 10:00’a (GMT+3) kadar alınan tüm siparişleri hazırlamayı taahhüt ediyoruz.

Önemli not: Özel günlere bağlı alışveriş sezonlarında kurye şirketlerinin yoğunluğu nedeniyle, bazı gönderilerde teslimatta hafif bir gecikme yaşanabilir. Siparişiniz makul bir sürede teslim edilmediyse lütfen bizimle iletişime geçin.

  • Siparişinizi kargo şirketine teslim ettiğimiz gün içerisinde, kargonun durumunu takip edebilmeniz için bir bağlantı içeren e-posta göndereceğiz.
  • Siparişinizde adres değişikliği yapmak istemeniz durumunda en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • Gönderim adresinin değiştirilmesi, varış noktasına bağlı olarak ek bir ücrete tabi olacaktır.
  • Türkiye sınırlarını kapsayan tüm gönderilerde, siparişlerimizin teslimatından ve nakliyesinden sorumlu olan kurye şirketi Aras Kargo‘dur.
  • Mevcut durumda sadece Türkiye sınırlarına gönderim sağlıyoruz.

İade Politikası

Joymomento, müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Satın alımını gerçekleştirdiğiniz ürün/ürünleriniz göründüğünden farklı ise veya üretim hatası olduğunu düşünüyorsanız ve memnun kalmazsanız, ürününüzü/ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

Satın alma işleminizden tamamen memnun kalmamanız durumunda iade işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız aşağıdaki şartlara uymanızı bekliyoruz.

İade yapmak için aşağıdaki koşulların yerine getirilmesi gerekir:

  • İadeler, teslim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde yapılmalıdır.
  • İade edilen ürün(ler) giyilmemiş ve eksiksiz olmalıdır.
  • Müşterilere ilk nakliye masrafları için geri ödeme yapılmayacaktır.

İade edilen ürünler teslim alındıktan ve kontrol edilir.Yukarıdaki koşulları sağlıyorsa iade edilen ürünler için geçerli olan geri ödeme 1-3 iş günü içerisinde tarafınıza yapılacaktır.

İade nakliyesi sırasında kayıp veya hasar riskinden sorumlu değiliz.
İade veya değişim konusunda daha fazla yardım için lütfen bize [email protected] adresinden ulaşınız.

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünlerimiz siparişin teslim tarihinden itibaren 1 yıl garantilidir. Joymomento olarak vaad ettiğimiz bu garanti, yalnızca üretim hatasının olduğu ve hasarın yanlış kullanımdan kaynaklanmadığı durumlarda geçerli olacaktır.

Her durumda, hasarın parçaların yanlış kullanımından kaynaklanıp kaynaklanmadığını ayrıntılı olarak inceleyeceğiz. Takılarınızı mükemmel durumda tutmak için Takı Bakım Kılavuzumuzu ziyaret ediniz.

Sorularınız için [email protected] adresinden veya Bize Ulaşın linkinden bizimle iletişime geçiniz