Skip to main content

Hakkımızda

Farkımız Ne?!

Sadece bir takı markası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı.

Joymomento sadece takı markası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı. İçerisinde eğlenebileceğin ve anın tadını çıkarabileceğin bir değer ve fikirler topluluğu. Bu değerler içerisinde; gençlik, arkadaşlıklar, aykırılıklar, kusursuzluk beklentisi olmadan, müzik ve dans gibi sözlü olmayan tek ve evrensel bir dilde bağlantı kurabileceğimiz birlikteliklerle anın tadını çıkartıp eğleneceğimiz organizasyonlarla bir araya geleceğiz.

Vizyon

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts.

Misyon

Takım istekli ve kararlı & Misyonumuz net.
Joymomento olarak, profesyonel rekabet ile takı ve mücevherat sektöründeki yaratıcılığı üst seviyeye çıkartmak istiyoruz.

Kısaca Joymomento’nun Hikayesi

Joymomento’nun ortaya çıkış hikayesi 2022 yılının yazında İstabul’da başladı. Bazen çevrendeki sorunlar için çözüm yolu bulamazsın, sadece yoktur. Çözüm yolu bulamamak ise onu aramayı bırakmak anlamına gelmez. Bir çözüm yolu inşa etmek istersin. Bizim joymomento yolculuğumuz da burada başladı. Onu kendi başımıza inşa etmek için çabaladık. Çabaladıkça oyundakilerin ne durumda olduğunu daha iyi gördük. İnsanların hakettikleri bu değildi. Birilerinin çıkıp bunun böyle sürmeyeceğini söylemesi gerekiyordu.

Bir şeyler Eksikti!
İnsanların hakettiklerinden bahsederken sadece ürün veya bir çeşit hizmetten bahsetmiyoruz. Ortada değere ait bir şey yoktu. Değer, bir şeyi daha anlamlı hale getiren bağlayıcı bir olgudur. O şeyde değer olursa bizim için daha anlamlı hale gelir. Joymomento sadece ürüne değil, oyuna değer katmak için geldi.

Çalışma Saatleri

 

GünSaat
Hafta İçi7/24
Hafta Sonu7/24 🙂

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Joymomento? ⛓

Bir takı markası olarak takılarınlanın tadını çıkarmaktan daha iyi bir şey yapılamayacağına inandığımız için Joymomento’yu seçtik 🗣⛓✨🫂

Sizi özel kılan şey ne? ⛓

İstekli ve her zaman başarıya inancı tam bir ekiple çalışmak ❤️‍🔥🤟🏻⚡