Skip to main content

Hakkımızda

Farkımız Ne?!

Sadece bir takı markası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı.

Joymomento sadece takı markası değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı. İçerisinde eğlenebileceğin ve anın tadını çıkarabileceğin bir değer ve fikirler topluluğu. Bu değerler içerisinde; gençlik, arkadaşlıklar, aykırılıklar, kusursuzluk beklentisi olmadan, müzik ve dans gibi sözlü olmayan tek ve evrensel bir dilde bağlantı kurabileceğimiz birlikteliklerle anın tadını çıkartıp eğleneceğimiz organizasyonlarla bir araya geleceğiz.

Vizyon

Joymomento, oluşturmak istediği yaşam tarzını birlikteliğe dönüştürerek bir topluluk oluşturmayı hedefleyen, genç, yaratıcı ve sınırları olmayan bir marka.
Önümüzdeki yıl yalnızca sayıları değil, ayni zamanda bağlı oldugumuz değerleri de güçlendirerek daha iyi bir işletmeye dönüşmeyi azmediyoruz. 
Her parçada ve ayrıntıdaki değeri geliştirerek bir adım ötesine taşımak istiyoruz. Daima hayalini kurduğumuz yaşam tarzıyla birlikte bir topluluk oluşturmayı hedefliyoruz.

Misyon

Takım olarak istekli ve kararlıyız. Misyonumuz ise net:
Joymomento olarak, profesyonel rekabetle takı ve mücevherat sektöründeki yaratıcılığı üst seviyeye çıkartmak, genç bir takım olarak ilkleri deneyimleyerek İstanbul merkezli işletmemizi globale başarıyla taşımayı amaçlıyoruz.

Kısaca Joymomento’nun Hikayesi

Joymomento’nun ortaya çıkış hikayesi 2022 yılının yazında İstabul’da başladı. Bazen çevrendeki sorunlar için çözüm yolu bulamazsın, sadece yoktur. Çözüm yolu bulamamak ise onu aramayı bırakmak anlamına gelmez. Bir çözüm yolu inşa etmek istersin. Bizim joymomento yolculuğumuz da burada başladı. Onu kendi başımıza inşa etmek için çabaladık. Çabaladıkça oyundakilerin ne durumda olduğunu daha iyi gördük. İnsanların hakettikleri bu değildi. Birilerinin çıkıp bunun böyle sürmeyeceğini söylemesi gerekiyordu.

Bir şeyler Eksikti!
İnsanların hakettiklerinden bahsederken sadece ürün veya bir çeşit hizmetten bahsetmiyoruz. Ortada değere ait bir şey yoktu. Değer, bir şeyi daha anlamlı hale getiren bağlayıcı bir olgudur. O şeyde değer olursa bizim için daha anlamlı hale gelir. Joymomento sadece ürüne değil, oyuna değer katmak için geldi.

Çalışma Saatleri

 

Gün Saat
Hafta İçi 7/24
Hafta Sonu 7/24 🙂

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Joymomento? ⛓

Bir takı markası olarak takıların kendi başlarına konuşabilmeleri için gereken her şeyi yapmak istiyoruz. Seçtiğimiz bu özel isim Joymomento ise, takıların daima hatırlatıcı bir yanının olmasını istediğimiz içindir.
Geçmişten aldığımız ilham esiniyle, kendi kendini ifade eden takılar ortaya koymayı istiyoruz. 🗣⛓✨🫂

Sizi özel kılan şey ne? ⛓

Öncelikle, istekli ve kararlı ekiple çalışmak.  Uçuk fikirler takım oyunuyla ortaya konacak.

Çizginin dışındaki benzersiz takılarıyla fonksiyonel olarak diğer küçük ölçekli işletmelerden üstün değerli içerik üretmek.

Oyunu tüm profesyonelliği ile ortaya koymak için sürekli gelişimle her detayı geliştirmek.

Joymomento Takımı
❤️‍🔥🤟🏻⚡