Skip to main content

Joymomento çizgisiyle sunduğumuz Gümüş Zincir Bileklik her tarza uyum sağlayacak çeşitli seçenekleriyle stilini tamamlamana yardımcı olacak. Asking Gümüş Zincir Bileklik modeli sana ve tarzına uyumluysa şimdi onu kombinine eklemek için ölçünü seç ve sepetine ekle. Asking Gümüş Zincir Bileklik 925 Ayar Gümüş Zincir materyali kullanılarak özen ve titizlikle üretilmiştir. özellikleriyle dikkatli düşünülerek tasarlanıp üretilerek sunuluyor. Her durumda kombinleyebileceğin veya özel günlerde stilini ortaya çıkarmanda yardımcı olacak benzersiz ürünlerle kadın ve erkekler için özel olarak unisex çizgide ortaya çıkarılmıştır. Joymomento öncü yeni nesil bir takı markası olma yolunda her detayı iyileştirmeye devam ediyor. Senin için özenle üretilmiş bu takıyı hemen sepetine ekleyerek Joymomento’nun tüm ayrıcalıklarını keşfet!

Özellik Açıklama
Materyal: 925 Ayar Gümüş
Zincir: 19cm uzunluk
Ağırlık: 2,7 gram

Curiosità Koleksiyonu

Curiosità koleksiyonu, Joymomento’nun ilk koleksiyonudur. Joymomento serüvenine yüksek heyecanla başlayan yolculuğuna çıkış Ekim 2022’de başladık! Bu koleksiyonda her tür takıdan birçok farklı model buluyor. Curiosita koleksiyonuna ait ürünler kadın ve erkek cinsiyet ayrımı olmaksızın unisex tasarlanmıştır.

Siparişlerinizi 1-3 iş günü içerisinde aracı kargo şirketine teslim etmeyi ve ertesi gün sabah 10:00’a (GMT+3) kadar alınan tüm siparişleri hazırlamayı taahhüt ediyoruz.

Önemli not : Özel günlere bağlı alışveriş sezonlarında kurye şirketlerinin yoğunluğu nedeniyle, bazı gönderilerde teslimatta hafif bir gecikme yaşanabilir. Siparişiniz makul bir sürede teslim edilmediyse lütfen bizimle iletişime geçin.

Mevcut durumda sadece Türkiye sınırlarına gönderim sağlıyoruz.
Siparişiniz kargo şirketine teslim edilerek gönderildikten sonra teslimat adresinde değişiklik yapmak istemeniz durumunda en kısa sürede bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Gönderim adresinin değiştirilmesi, varış noktasına bağlı olarak ek bir ücrete tabi olacaktır.
Türkiye sınırlarını kapsayan tüm gönderilerde, siparişlerimizin teslimatından ve nakliyesinden sorumlu olan kurye şirketi Aras Kargo‘dur.
Siparişinizi kargo şirketine teslim ettiğimiz gün içerisinde, takip etmeniz için bir bağlantı içeren e-posta alacaksınız.